Flashforge ABS plastic filament for 3D printers, 1.75 mm diameter, green, 1kg/spool | Flashforge ABS plastic filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Green
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 13,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Green |
| Type: | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Compatible products: | For 3D printers |
| Producer product name: | ABS plastic filament |
| Net weight: | 1.156 kg |
| Gross weight: | 1.436 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0037485 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Gross depth (mm): | 210 mm |
| Gross width (mm): | 85 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Plastic (No PET): | 280.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 230 pc(s) |
| Producer: | Flashforge |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Green |
| Type: | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Compatible products: | For 3D printers |
| Producer product name: | ABS plastic filament |
| Net weight: | 1.156 kg |
| Gross weight: | 1.436 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.0037485 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Gross depth (mm): | 210 mm |
| Gross width (mm): | 85 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Plastic (No PET): | 280.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 230 pc(s) |
| Producer: | Flashforge |