Flashforge ABS plastic filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Blue
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 15,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Blue |
| Type: | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Compatible products: | For 3D printers |
| Producer product name: | ABS plastic filament |
| Net weight: | 1.147 kg |
| Gross weight: | 1.407 kg |
| Packing quantity: | 8 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Plastic (No PET): | 260.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 230 mm |
| Net weight master carton: | 11.256 kg |
| Tare weight master carton: | 0.595 kg |
| Palette Qty: | 392 pc(s) |
| Producer: | Flashforge |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Quantity: | 1 |
| Printing colours: | Blue |
| Type: | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Compatible products: | For 3D printers |
| Producer product name: | ABS plastic filament |
| Net weight: | 1.147 kg |
| Gross weight: | 1.407 kg |
| Packing quantity: | 8 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 210 mm |
| Plastic (No PET): | 260.00 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 230 mm |
| Net weight master carton: | 11.256 kg |
| Tare weight master carton: | 0.595 kg |
| Palette Qty: | 392 pc(s) |
| Producer: | Flashforge |