Fixed Power Bank Zen 20000 mAh Black
Gamintojas: Fixed
Prekės kodas (MPN): FIXZEN-20-BK
Prekės kodas (MPN): FIXZEN-20-BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 52,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 15.00 mm |
| Gross height (mm): | 142.00 mm |
| Gross weight: | 0.32 kg |
| Gross width (mm): | 67.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 3155 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 20000 mAh |
| USB input port type: | Micro-USB and Type-C |
| Battery technology: | Li-polymer |
| Producer product name: | Zen |
| Producer product family: | Power Bank |
| Gross depth master carton: | 427 mm |
| Gross width master carton: | 113 mm |
| Gross height master carton: | 195 mm |
| Net weight master carton: | 2.496 kg |
| Tare weight master carton: | 0.094 kg |
| Output interface: | 2x USB Type-A; 1x Type-C |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 15.00 mm |
| Gross height (mm): | 142.00 mm |
| Gross weight: | 0.32 kg |
| Gross width (mm): | 67.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 3155 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 20000 mAh |
| USB input port type: | Micro-USB and Type-C |
| Battery technology: | Li-polymer |
| Producer product name: | Zen |
| Producer product family: | Power Bank |
| Gross depth master carton: | 427 mm |
| Gross width master carton: | 113 mm |
| Gross height master carton: | 195 mm |
| Net weight master carton: | 2.496 kg |
| Tare weight master carton: | 0.094 kg |
| Output interface: | 2x USB Type-A; 1x Type-C |
| Warranty: | 24 month(s) |