Fixed Power bank | MagZen | 6000 mAh | Black
Gamintojas: Fixed
Prekės kodas (MPN): FIXZENM-6-BK
Prekės kodas (MPN): FIXZENM-6-BK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 47,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fixed |
| Palette Qty: | 4431 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 6000 mAh |
| USB input port type: | 5V/3A, 9V/2A |
| Battery technology: | Li-polymer |
| Compatibility: | For Apple iPhone |
| Producer product name: | MagZen |
| Producer product family: | Power bank |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.12 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 15.00 g |
| Plastic (No PET): | 5.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fixed |
| Palette Qty: | 4431 pc(s) |
| Colour of product: | Black |
| Battery capacity: | 6000 mAh |
| USB input port type: | 5V/3A, 9V/2A |
| Battery technology: | Li-polymer |
| Compatibility: | For Apple iPhone |
| Producer product name: | MagZen |
| Producer product family: | Power bank |
| Warranty: | 24 month(s) |