Fixed MagZen Power Bank | FIXZENM-6-WH | 6000 mAh | USB-C | White
Gamintojas: Fixed
Prekės kodas (MPN): FIXZENM-6-WH
Prekės kodas (MPN): FIXZENM-6-WH
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 47,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.19 kg |
| Gross width (mm): | 135.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fixed |
| Colour of product: | White |
| Battery capacity: | 6000 mAh |
| USB input port type: | USB-C: 5V/3A, 9V/2A |
| Battery technology: | Li-polymer |
| Producer product name: | FIXZENM-6-WH |
| Producer product family: | MagZen Power Bank |
| Output: | USB-C |
| Palette Qty: | 2560 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.19 kg |
| Gross width (mm): | 135.00 mm |
| Net weight: | 0.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Plastic (No PET): | 4.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fixed |
| Colour of product: | White |
| Battery capacity: | 6000 mAh |
| USB input port type: | USB-C: 5V/3A, 9V/2A |
| Battery technology: | Li-polymer |
| Producer product name: | FIXZENM-6-WH |
| Producer product family: | MagZen Power Bank |
| Output: | USB-C |
| Palette Qty: | 2560 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |