Fixed | Maggy XL | Universal magnetic holder | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 8,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 76.00 mm |
| Gross height (mm): | 175.00 mm |
| Gross weight: | 0.21 kg |
| Gross width (mm): | 106.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fixed |
| Palette Qty: | 1226 pc(s) |
| Colour: | Black |
| Adjustable: | No |
| Producer product name: | Maggy XL |
| Case type: | Universal magnetic holder |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 76.00 mm |
| Gross height (mm): | 175.00 mm |
| Gross weight: | 0.21 kg |
| Gross width (mm): | 106.00 mm |
| Net weight: | 0.16 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fixed |
| Palette Qty: | 1226 pc(s) |
| Colour: | Black |
| Adjustable: | No |
| Producer product name: | Maggy XL |
| Case type: | Universal magnetic holder |
| Warranty: | 24 month(s) |