Fixed | 5-port USB-C HUB Mini for laptops and tablets | FIXHU-MN-GR | Gray
Gamintojas: Fixed
Prekės kodas (MPN): FIXHU-MN-GR
Prekės kodas (MPN): FIXHU-MN-GR
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 47,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 21.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fixed |
| Palette Qty: | 4220 pc(s) |
| Producer product name: | FIXHU-MN-GR |
| Producer product family: | 5-port USB-C HUB Mini for laptops and tablets |
| Colour of product: | Gray |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 21.00 mm |
| Gross weight: | 0.14 kg |
| Gross width (mm): | 195.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fixed |
| Palette Qty: | 4220 pc(s) |
| Producer product name: | FIXHU-MN-GR |
| Producer product family: | 5-port USB-C HUB Mini for laptops and tablets |
| Colour of product: | Gray |
| Warranty: | 24 month(s) |