FHD-400Cd/m2, Android SoC, 24/7 landscape & portrait, Failover, USB Player, LAN, RS232
Gamintojas: PHILIPS
Prekės kodas (MPN): 32BDL4650D/00
Prekės kodas (MPN): 32BDL4650D/00
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 625,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/PHILIPS/32BDL4650D00_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Paneltype: | ADS |
| Displaydiagonal: | 81.3 cm (32") |
| Displaytechnology: | LCD |
| Displayresolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Displaybrightness: | 400 cd/m² |
| Hdtype: | Full HD |
| Responsetime: | 8 ms |
| Contrastratiotypical: | 1200:1 |
| Contrastratiodynamic: | 500000:1 |
| Viewinganglehorizontal: | 178° |
| Viewinganglevertical: | 178° |
| Displaynumberofcolours: | 16.7 million colours |
| Pixelpitch: | 0.36375 x 0.36375 mm |
| Nativerefreshrate: | 60 Hz |
| Hazerate: | 25% |
| Hdmiportsquantity: | 2 |
| Hdmiversion: | 2.0 |
| Hdmiinputportsquantity: | 2 |
| Dviport: | Yes |
| Dviiportsquantity: | 1 |
| Displayportsquantity: | 2 |
| Displayportsin: | 1 |
| Displayportsout: | 1 |
| Usbport: | Yes |
| Usbportsquantity: | 4 |
| Usbversion: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernetlan: | Yes |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Rs232c: | Yes |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Rmsratedpower: | 20 W |
| Productdesign: | Digital signage flat panel |
| Placementsupported: | Indoor |
| Orientation: | Horizontal/Vertical |
| Productcolour: | Black |
| Vesamounting: | Yes |
| Panelmountinginterface: | 100 x 100,200 x 200 mm |
| Purpose: | Universal |
| Operatinghourshoursdays: | 24/7 |
| Powerconsumptionstandby: | 0.5 W |
| Energyefficiencyclasssdr: | G |
| Acinputvoltage: | 100-240 V |
| Acinputfrequency: | 50-60 Hz |
| Energyefficiencyscale: | A to G |
| Computersystem: | Yes |
| Displaywidth: | 726.5 mm |
| Displaydepth: | 65.1 mm |
| Displayheight: | 425.4 mm |
| Displayweight: | 5.7 kg |
| Remotecontrolincluded: | Yes |
| Batteriesincluded: | Yes |
| Cablesincluded: | AC, IR sensor, RS-232 |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 20 - 80% |
| Storagetemperaturett: | -20 - 60 °C |
| Storagerelativehumidityhh: | 5 - 95% |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/PHILIPS/32BDL4650D00.pdf |