Fellowes Quick Lift I-Spire laptop stand - black
Gamintojas: Fellowes
Prekės kodas (MPN): 8212001
Prekės kodas (MPN): 8212001
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | - | 22,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 42.00 mm |
| Gross height (mm): | 286.00 mm |
| Gross weight: | 1.14 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 42.00 mm |
| Gross height (mm): | 286.00 mm |
| Gross weight: | 1.14 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.34 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Warranty: | 24 month(s) |