Fellowes Monitor Riser Breyta, white
Gamintojas: Fellowes
Prekės kodas (MPN): 100016561
Prekės kodas (MPN): 100016561
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 28,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 390.00 mm |
| Gross height (mm): | 349.00 mm |
| Gross weight: | 1.2 kg |
| Gross width (mm): | 208.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Net weight: | 1.1 kg |
| Palette Qty: | 61 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 390.00 mm |
| Gross height (mm): | 349.00 mm |
| Gross weight: | 1.2 kg |
| Gross width (mm): | 208.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Net weight: | 1.1 kg |
| Palette Qty: | 61 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |