Fellowes Laptop Stand Breyta, white
Gamintojas: Fellowes
Prekės kodas (MPN): 100016559
Prekės kodas (MPN): 100016559
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 16,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 112.00 mm |
| Gross weight: | 0.53 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Net weight: | 0.43 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 295.00 mm |
| Gross height (mm): | 112.00 mm |
| Gross weight: | 0.53 kg |
| Gross width (mm): | 265.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Net weight: | 0.43 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |