Fellowes Foot Support Breyta, black
Gamintojas: Fellowes
Prekės kodas (MPN): 100016562
Prekės kodas (MPN): 100016562
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | - | 39,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 533.00 mm |
| Gross height (mm): | 422.00 mm |
| Gross weight: | 0.10 kg |
| Gross width (mm): | 242.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Palette Qty: | 32 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 533.00 mm |
| Gross height (mm): | 422.00 mm |
| Gross weight: | 0.10 kg |
| Gross width (mm): | 242.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Palette Qty: | 32 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |