FELLOWES arm for 3 monitors horizontally
Gamintojas: FELLOWES
Prekės kodas (MPN): 8042601
Prekės kodas (MPN): 8042601
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 247,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fellowes Platinum Series Triple Arm mounting kit - adjustable arm - for 3 monitors - black |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Integrated devices: | 2-ports USB hub |
| Dimensions (wxdxh): | 134 cm x 15.2 cm x 88.9 cm |
| Tilt: | -85° to 15° |
| Pan: | 90° |
| Lift: | 80 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, tilt, rotation, depth |
| Weight: | 7.82 kg |
| Recommended use: | 3 monitors |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 27 kg |
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos Increase valuable desk space and easily adjust your monitor to reduce eye, neck and shoulder strain Connect your favorite devices with 2 USB ports conveniently located at the base of the product Easy and effortless monitor adjustment with innovative gas spring technology Can be mounted via clamp on desks between .8" and 4.7" thick or grommet hole between .3" and 2.9" Minimize clutter with the intuitive cord management system Holds a monitor up to 27"/20 lbs. Meets VESA mounting standards |
| Product description: | Fellowes Platinum Series Triple Arm mounting kit - adjustable arm - for 3 monitors - black |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Integrated devices: | 2-ports USB hub |
| Dimensions (wxdxh): | 134 cm x 15.2 cm x 88.9 cm |
| Tilt: | -85° to 15° |
| Pan: | 90° |
| Lift: | 80 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, tilt, rotation, depth |
| Weight: | 7.82 kg |
| Recommended use: | 3 monitors |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 27 kg |
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos
Increase valuable desk space and easily adjust your monitor to reduce eye, neck and shoulder strain
Connect your favorite devices with 2 USB ports conveniently located at the base of the product
Easy and effortless monitor adjustment with innovative gas spring technology
Can be mounted via clamp on desks between .8" and 4.7" thick or grommet hole between .3" and 2.9"
Minimize clutter with the intuitive cord management system
Holds a monitor up to 27"/20 lbs.
Meets VESA mounting standards