Fellowes arm for 1 monitor - Platinum silver
Gamintojas: Fellowes
Prekės kodas (MPN): 8056401
Prekės kodas (MPN): 8056401
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 97,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 430.00 mm |
| Gross height (mm): | 138.00 mm |
| Gross weight: | 2.838 kg |
| Gross width (mm): | 295.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Net weight: | 2.738 kg |
| Palette Qty: | 99 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 430.00 mm |
| Gross height (mm): | 138.00 mm |
| Gross weight: | 2.838 kg |
| Gross width (mm): | 295.00 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Fellowes |
| Net weight: | 2.738 kg |
| Palette Qty: | 99 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |