FELLOWES 8042501 arm for 2 monitors
Gamintojas: FELLOWES
Prekės kodas (MPN): 8042501
Prekės kodas (MPN): 8042501
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 197,55 € | ||
| S1 | - / - | 184,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Fellowes Platinum Series Dual Monitor Arm mounting kit - adjustable arm - for 2 monitors - black |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Integrated devices: | 2-ports USB hub |
| Dimensions (wxdxh): | 85.1 cm x 15.2 cm x 39.4 cm |
| Tilt: | -85° to 15° |
| Pan: | 90° |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Tilt, rotation, depth |
| Weight: | 5.1 kg |
| Recommended use: | 2 monitors |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | Yes |
| Max load weight: | 9.07 kg |
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Two USB ports located at the base of the product make it easy to connect your devices. Funkcijos Increase valuable desk space and easily adjust your monitor to reduce eye, neck and shoulder strain Connect your favorite devices with 2 USB ports conveniently located at the base of the product Easy and effortless monitor adjustment with the gas spring technology Minimize clutter with the intuitive cord management system |
| Product description: | Fellowes Platinum Series Dual Monitor Arm mounting kit - adjustable arm - for 2 monitors - black |
| Product type: | Mounting kit (adjustable arm) - desk-mountable |
| Integrated devices: | 2-ports USB hub |
| Dimensions (wxdxh): | 85.1 cm x 15.2 cm x 39.4 cm |
| Tilt: | -85° to 15° |
| Pan: | 90° |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Tilt, rotation, depth |
| Weight: | 5.1 kg |
| Recommended use: | 2 monitors |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | Yes |
| Max load weight: | 9.07 kg |
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Two USB ports located at the base of the product make it easy to connect your devices.
Funkcijos
Increase valuable desk space and easily adjust your monitor to reduce eye, neck and shoulder strain
Connect your favorite devices with 2 USB ports conveniently located at the base of the product
Easy and effortless monitor adjustment with the gas spring technology
Minimize clutter with the intuitive cord management system