ERGOTRON Zip40
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): DM40-2008-2
Prekės kodas (MPN): DM40-2008-2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3940,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Zip40 cart - for 40 tablets / notebooks - grey, white |
| Product type: | Cart - lockable |
| Integrated devices: | Four fans |
| Dimensions (wxdxh): | 77 cm x 66 cm x 115 cm |
| Weight: | 79 kg |
| Localisation: | Europe |
| Recommended use: | 40 tablets / notebooks |
| Recommended display size: | Up to 15.6" |
| Outlets qty: | 40 |
| Max load weight: | 116 kg |
| Material: | Steel |
| Colour: | Grey, white |
| Wheels qty: | 4 |
| Package content: | 4 keys, 40 x CAT6 Ethernet cables, CAT6 Ethernet cable (5.9 m), 4 x 10-outlet power strips, power cord (3 |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Transport, secure, manage and charge up to 40 devices in one place with the Zip40 Charging and Management Cart. The adjustable dividers in this easy-to-move cart fit tablets, Chromebooks, Ultrabooks, MacBooks and laptops, keeping your devices ready for any lesson plan. PowerShuttle Technology quickly charges devices while preventing electrical circuit overload. With no assembly required, this charging cart moves to the head of the class. Funkcijos Adjustable dividers Management capabilities Fast charging Extend battery life Secure storage Fully assembled |
| Product description: | Ergotron Zip40 cart - for 40 tablets / notebooks - grey, white |
| Product type: | Cart - lockable |
| Integrated devices: | Four fans |
| Dimensions (wxdxh): | 77 cm x 66 cm x 115 cm |
| Weight: | 79 kg |
| Localisation: | Europe |
| Recommended use: | 40 tablets / notebooks |
| Recommended display size: | Up to 15.6" |
| Outlets qty: | 40 |
| Max load weight: | 116 kg |
| Material: | Steel |
| Colour: | Grey, white |
| Wheels qty: | 4 |
| Package content: | 4 keys, 40 x CAT6 Ethernet cables, CAT6 Ethernet cable (5.9 m), 4 x 10-outlet power strips, power cord (3 |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Transport, secure, manage and charge up to 40 devices in one place with the Zip40 Charging and Management Cart. The adjustable dividers in this easy-to-move cart fit tablets, Chromebooks, Ultrabooks, MacBooks and laptops, keeping your devices ready for any lesson plan. PowerShuttle Technology quickly charges devices while preventing electrical circuit overload. With no assembly required, this charging cart moves to the head of the class.
Funkcijos
Adjustable dividers
Management capabilities
Fast charging
Extend battery life
Secure storage
Fully assembled