ERGOTRON Zip40 Charging Cart
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): DM40-2009-2
Prekės kodas (MPN): DM40-2009-2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3580,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Zip40 cart - for 40 tablets / notebooks |
| Product type: | Cart |
| Dimensions (wxdxh): | 77 cm x 66 cm x 115 cm |
| Weight: | 79 kg |
| Localisation: | Europe |
| Recommended use: | 40 tablets / notebooks |
| Recommended display size: | Up to 15.6" |
| Voltage provided: | AC 100-240 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Transport, secure and charge up to 40 devices in one place with the Zip40 Charging Cart. The adjustable dividers in this easy-to-move cart fit tablets, Chromebooks, Ultrabooks, MacBooks and laptops, keeping your devices ready for any lesson plan. PowerShuttle technology quickly charges devices while preventing electrical circuit overload. With no assembly required, this charging cart moves to the head of the class. Funkcijos Adjustable dividers Lightweight design Fast charging Extend battery life Fully assembled |
| Product description: | Ergotron Zip40 cart - for 40 tablets / notebooks |
| Product type: | Cart |
| Dimensions (wxdxh): | 77 cm x 66 cm x 115 cm |
| Weight: | 79 kg |
| Localisation: | Europe |
| Recommended use: | 40 tablets / notebooks |
| Recommended display size: | Up to 15.6" |
| Voltage provided: | AC 100-240 V |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Transport, secure and charge up to 40 devices in one place with the Zip40 Charging Cart. The adjustable dividers in this easy-to-move cart fit tablets, Chromebooks, Ultrabooks, MacBooks and laptops, keeping your devices ready for any lesson plan. PowerShuttle technology quickly charges devices while preventing electrical circuit overload. With no assembly required, this charging cart moves to the head of the class.
Funkcijos
Adjustable dividers
Lightweight design
Fast charging
Extend battery life
Fully assembled