ERGOTRON YES35 Tablet Charging Cart
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): YES35-TAB-2
Prekės kodas (MPN): YES35-TAB-2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2378,64 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron YES35 cart - for 35 mobile phones / tablets / eBook readers - grey, white |
| Product type: | Cart - lockable |
| Dimensions (wxdxh): | 62 cm x 60 cm x 117 cm |
| Weight: | 86.7 kg |
| Localisation: | Europe |
| Recommended use: | 35 mobile phones / tablets / eBook readers |
| Recommended display size: | Up to 10" |
| Colour: | Grey, white |
| Wheels qty: | 4 |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Charge tablets, smartphones or e-readers in this customizable charging cart. It offers a no-tip, easy-to-maneuver design that stores and transports your devices even in tight education spaces. Sturdy doors keep your devices secure and remove for quick access. Adjust the bay width and shelf height for your technology in this durable cart that lasts. Funkcijos Easily moves through small areas with heavy-duty locking casters Removable, locking door keeps devices secure Just plug it in to start charging - saving you time and hassle |
| Product description: | Ergotron YES35 cart - for 35 mobile phones / tablets / eBook readers - grey, white |
| Product type: | Cart - lockable |
| Dimensions (wxdxh): | 62 cm x 60 cm x 117 cm |
| Weight: | 86.7 kg |
| Localisation: | Europe |
| Recommended use: | 35 mobile phones / tablets / eBook readers |
| Recommended display size: | Up to 10" |
| Colour: | Grey, white |
| Wheels qty: | 4 |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Charge tablets, smartphones or e-readers in this customizable charging cart. It offers a no-tip, easy-to-maneuver design that stores and transports your devices even in tight education spaces. Sturdy doors keep your devices secure and remove for quick access. Adjust the bay width and shelf height for your technology in this durable cart that lasts.
Funkcijos
Easily moves through small areas with heavy-duty locking casters
Removable, locking door keeps devices secure
Just plug it in to start charging - saving you time and hassle