ERGOTRON wrist rotatable Serie 100
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 47-093-800
Prekės kodas (MPN): 47-093-800
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 115,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron 100 Series mounting kit - for flat panel - grey, black |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Double pivot |
| Tilt: | 180° |
| Pan: | 180° |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation |
| Weight: | 1.2 kg |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | Up to 32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 10.4 kg |
| Colour: | Grey, black |
| Image colour disclaimer: | The displayed product image may be a different colour |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas 100 Series Mounting Solution Pivots provide tilt and portrait/landscape adjustment. Mount them to most vertical surfaces. Their low profile is perfect for space-constrained areas. |
| Product description: | Ergotron 100 Series mounting kit - for flat panel - grey, black |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Double pivot |
| Tilt: | 180° |
| Pan: | 180° |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation |
| Weight: | 1.2 kg |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | Up to 32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 10.4 kg |
| Colour: | Grey, black |
| Image colour disclaimer: | The displayed product image may be a different colour |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
100 Series Mounting Solution Pivots provide tilt and portrait/landscape adjustment. Mount them to most vertical surfaces. Their low profile is perfect for space-constrained areas.