ERGOTRON WorkFit Single HD Monitor Kit
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 97-936-085
Prekės kodas (MPN): 97-936-085
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 157,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron WorkFit mounting kit - for LCD display - black |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Desk mount |
| Dimensions (wxdxh): | 43.8 cm x 19.3 cm |
| Tilt: | 30° |
| Lift: | 12.7cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Tilt, rotation, lift |
| Weight: | 3 kg |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | Up to 30" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 12.7 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Upgrade your WorkFit to hold a larger LCD above the desktop. Offers 5" (13 cm) of height adjustment and tilt. Easily lift and tilt the screen to proper height for unsurpassed ergonomic comfort. Funkcijos Holds display above worksurface, freeing up space Cost-effective height-adjustable mounting solution Simple installation and effortless operation Patented CF motion technology provides premium ease-of-use display adjustment Increase viewing comfort by reducing eye, back and neck strain |
| Product description: | Ergotron WorkFit mounting kit - for LCD display - black |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Desk mount |
| Dimensions (wxdxh): | 43.8 cm x 19.3 cm |
| Tilt: | 30° |
| Lift: | 12.7cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Tilt, rotation, lift |
| Weight: | 3 kg |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | Up to 30" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 12.7 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Upgrade your WorkFit to hold a larger LCD above the desktop. Offers 5" (13 cm) of height adjustment and tilt. Easily lift and tilt the screen to proper height for unsurpassed ergonomic comfort.
Funkcijos
Holds display above worksurface, freeing up space
Cost-effective height-adjustable mounting solution
Simple installation and effortless operation
Patented CF motion technology provides premium ease-of-use display adjustment
Increase viewing comfort by reducing eye, back and neck strain