ERGOTRON wide view camera shelf kit grap
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 97-500-055
Prekės kodas (MPN): 97-500-055
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 68,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron mounting kit - for video conference camera - grey |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Fasteners, shelf, shelf bracket |
| Dimensions (wxdxh): | 20.3 cm x 5.1 cm x 48.3 cm |
| Weight: | 2.3 kg |
| Recommended use: | Video conference camera |
| Max load weight: | 1.8 kg |
| Colour: | Grey |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Attach this camera shelf to your WideView WorkSpace to add video-conferencing capability. Mounts above the display(s) for better viewing angles. Funkcijos Maximize your technology investment by sharing video conferencing capability over multiple rooms Turn any space into a video conference center Speedy assembly and installation |
| Product description: | Ergotron mounting kit - for video conference camera - grey |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Fasteners, shelf, shelf bracket |
| Dimensions (wxdxh): | 20.3 cm x 5.1 cm x 48.3 cm |
| Weight: | 2.3 kg |
| Recommended use: | Video conference camera |
| Max load weight: | 1.8 kg |
| Colour: | Grey |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Attach this camera shelf to your WideView WorkSpace to add video-conferencing capability. Mounts above the display(s) for better viewing angles.
Funkcijos
Maximize your technology investment by sharing video conferencing capability over multiple rooms
Turn any space into a video conference center
Speedy assembly and installation