ERGOTRON SV Sit-Stand Combo System silve
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-270-026
Prekės kodas (MPN): 45-270-026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1391,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU - polished al |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | CPU holder, 2 track covers, 2 cable channels, wall track mount, mouse shelf, wrist rest, VESA adapter, key |
| Integrated devices: | Flat panel lift |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 63.5 cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 19 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 14.5 kg |
| Material: | Aluminium, high-grade plastic |
| Colour: | Polished aluminium |
| Package content: | Handle, CPU spacer, wall track fasteners, CPU wall mount |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas This complete system provides easy re-positioning of your entire workstation - move your display, keyboard, mouse and barcode scanner in a single motion! Durable polished aluminum construction! Also features a worksurface with pull-out keyboard tray, which facilitates caregiver workflow. Work sitting or standing with the arm's ergonomic 25" LCD height adjustment range. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning easy. Funkcijos Handle-contact surfaces and wrist rest are treated with Agion antimicrobial for product protection Flexible, open-architecture design is scalable for future computer equipment Comfortable, ergonomic data entry - work sitting or standing with 20" single-motion lift adjustment Five-inch independent LCD height adjustment ergonomically accommodates individual users Easy-to-clean features promote superior infection control Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry; keyboard tray pulls out when needed and stows inside worksurface Maintains the relative position of screen and keyboard throughout full range of motion Clean, concealed and neat routing of cables through the expansive cable management system Durable, easy-to-clean exterior composed of aluminum, high-grade plastic Patented CF lift-and-pivot motion technology provides premium 25-inch LCD height adjustment, portrait to landscape rotation and 30° tilt Integrated mouse and barcode scanner holder provide easy access Fold-down worksurface/keyboard tray to support workflow needs |
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU - polished al |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | CPU holder, 2 track covers, 2 cable channels, wall track mount, mouse shelf, wrist rest, VESA adapter, key |
| Integrated devices: | Flat panel lift |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 63.5 cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 19 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 14.5 kg |
| Material: | Aluminium, high-grade plastic |
| Colour: | Polished aluminium |
| Package content: | Handle, CPU spacer, wall track fasteners, CPU wall mount |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
This complete system provides easy re-positioning of your entire workstation - move your display, keyboard, mouse and barcode scanner in a single motion!
Durable polished aluminum construction! Also features a worksurface with pull-out keyboard tray, which facilitates caregiver workflow. Work sitting or standing with the arm's ergonomic 25" LCD height adjustment range. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning easy.
Funkcijos
Handle-contact surfaces and wrist rest are treated with Agion antimicrobial for product protection
Flexible, open-architecture design is scalable for future computer equipment
Comfortable, ergonomic data entry - work sitting or standing with 20" single-motion lift adjustment
Five-inch independent LCD height adjustment ergonomically accommodates individual users
Easy-to-clean features promote superior infection control
Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner
Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry; keyboard tray pulls out when needed and stows inside worksurface
Maintains the relative position of screen and keyboard throughout full range of motion
Clean, concealed and neat routing of cables through the expansive cable management system
Durable, easy-to-clean exterior composed of aluminum, high-grade plastic
Patented CF lift-and-pivot motion technology provides premium 25-inch LCD height adjustment, portrait to landscape rotation and 30° tilt
Integrated mouse and barcode scanner holder provide easy access
Fold-down worksurface/keyboard tray to support workflow needs