ERGOTRON StyleView VL Enclosure
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 60-595-062
Prekės kodas (MPN): 60-595-062
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2227,56 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView VL - PC enclosure system |
| Product type: | PC enclosure system |
| Placing / mounting: | Wall mountable |
| Colour: | White |
| Product material: | Plastic, aluminium, polycarbonate |
| Dimensions (wxdxh): | 69 cm 15.4 cm |
| Display screen size compatibilit: | 22" |
| Features: | Tilt adjustment, lockable, adjustable height |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Secure, complete, compact workstation. Perfect for space-constrained patient rooms, the low profile vertical lift provides 9" (23 cm) of smooth height adjustment and folds into a slim, compact unit when not in use. Its keyless locking mechanism protects patient data for compliance with privacy requirements. The slide-out, negative-tilt keyboard tray enhances user comfort, and the panning capability of the monitor and keyboard promotes patient-caregiver interaction. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning a snap! Funkcijos Keyless locking mechanism protects patient data and aids in the compliance with privacy requirements like HIPAA Separate locking storage for CPU Nine-inch (229 mm) vertical adjustment of monitor and keyboard in tandem enhances ergonomics for multiple users Monitor tilts and pans Slide-out keyboard tray extends an extra 5" (125 mm) and pans for comfortable data entry Ergonomic negative-tilt keyboard tray with left or right mouse tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry Patented counterbalance system provides smooth adjustment while maintaining touch-screen stability |
| Product description: | Ergotron StyleView VL - PC enclosure system |
| Product type: | PC enclosure system |
| Placing / mounting: | Wall mountable |
| Colour: | White |
| Product material: | Plastic, aluminium, polycarbonate |
| Dimensions (wxdxh): | 69 cm 15.4 cm |
| Display screen size compatibilit: | 22" |
| Features: | Tilt adjustment, lockable, adjustable height |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Secure, complete, compact workstation. Perfect for space-constrained patient rooms, the low profile vertical lift provides 9" (23 cm) of smooth height adjustment and folds into a slim, compact unit when not in use. Its keyless locking mechanism protects patient data for compliance with privacy requirements.
The slide-out, negative-tilt keyboard tray enhances user comfort, and the panning capability of the monitor and keyboard promotes patient-caregiver interaction. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning a snap!
Funkcijos
Keyless locking mechanism protects patient data and aids in the compliance with privacy requirements like HIPAA
Separate locking storage for CPU
Nine-inch (229 mm) vertical adjustment of monitor and keyboard in tandem enhances ergonomics for multiple users
Monitor tilts and pans
Slide-out keyboard tray extends an extra 5" (125 mm) and pans for comfortable data entry
Ergonomic negative-tilt keyboard tray with left or right mouse tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry
Patented counterbalance system provides smooth adjustment while maintaining touch-screen stability