ERGOTRON StyleView Vertical Lift High Bl
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 60-593-195
Prekės kodas (MPN): 60-593-195
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 919,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - low profile - for LCD display / keyboard / mouse - high traffic area - b |
| Product type: | Mounting kit (low profile) - on-wall mounted |
| Mounting components: | Wrist rest, mouse pouch, panel vertical lift, foldable keyboard platform, mouse pad |
| Tilt: | 10° |
| Lift: | 22.9 cm |
| Adjustments: | Tilt, lift |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.6 kg |
| Material: | Steel |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
ERGOTRON StyleView Vertical Lift High Traffic Areas black |
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - low profile - for LCD display / keyboard / mouse - high traffic area - b |
| Product type: | Mounting kit (low profile) - on-wall mounted |
| Mounting components: | Wrist rest, mouse pouch, panel vertical lift, foldable keyboard platform, mouse pad |
| Tilt: | 10° |
| Lift: | 22.9 cm |
| Adjustments: | Tilt, lift |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.6 kg |
| Material: | Steel |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
ERGOTRON StyleView Vertical Lift High Traffic Areas black