ERGOTRON StyleView Sit-Stand Combo White
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-271-216
Prekės kodas (MPN): 45-271-216
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1090,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView Sit-Stand Combo System mounting kit - Patented Constant Force Technology - for LCD disp |
| Product type: | Mounting kit (Patented Constant Force Technology) |
| Mounting components: | Handle, CPU holder, mouse holder, 2 track covers, 2 cable channels, wrist rest, barcode scanner holder, wa |
| Tilt: | -5° to 25° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 63.5 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 16.7 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.2 kg |
| Material: | Aluminium, high-grade plastic |
| Colour: | White |
| Package content: | Cable ties, wall track fasteners |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas With Medium CPU Holder. This complete system provides easy re-positioning of your entire workstation - move your display, keyboard, mouse and barcode scanner in a single motion! Durable aluminum construction! Work sitting or standing with the arm's ergonomic 25" (64 cm) LCD height adjustment range. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning easy. Funkcijos Flexible, open-architecture design is scalable for future computer equipment Comfortable, ergonomic data entry - work sitting or standing with 20" (51 cm) single-motion lift adjustment Five-inch (12.7 cm) independent LCD height adjustment ergonomically accommodates individual users Easy-to-clean features promote superior infection control Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner Extend LCD and keyboard up to 39.75" (101 cm) from wall; fold equipment back out of the way when not in use With keyboard in storage position, system depth is as little as 12" (30 cm) Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry; keyboard tray pulls out when needed and stows inside worksurface Maintains the relative position of screen and keyboard throughout full range of motion Clean, concealed and neat routing of cables through the expansive cable management system |
| Product description: | Ergotron StyleView Sit-Stand Combo System mounting kit - Patented Constant Force Technology - for LCD disp |
| Product type: | Mounting kit (Patented Constant Force Technology) |
| Mounting components: | Handle, CPU holder, mouse holder, 2 track covers, 2 cable channels, wrist rest, barcode scanner holder, wa |
| Tilt: | -5° to 25° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 63.5 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 16.7 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.2 kg |
| Material: | Aluminium, high-grade plastic |
| Colour: | White |
| Package content: | Cable ties, wall track fasteners |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
With Medium CPU Holder. This complete system provides easy re-positioning of your entire workstation - move your display, keyboard, mouse and barcode scanner in a single motion! Durable aluminum construction! Work sitting or standing with the arm's ergonomic 25" (64 cm) LCD height adjustment range. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning easy.
Funkcijos
Flexible, open-architecture design is scalable for future computer equipment
Comfortable, ergonomic data entry - work sitting or standing with 20" (51 cm) single-motion lift adjustment
Five-inch (12.7 cm) independent LCD height adjustment ergonomically accommodates individual users
Easy-to-clean features promote superior infection control
Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner
Extend LCD and keyboard up to 39.75" (101 cm) from wall; fold equipment back out of the way when not in use
With keyboard in storage position, system depth is as little as 12" (30 cm)
Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry; keyboard tray pulls out when needed and stows inside worksurface
Maintains the relative position of screen and keyboard throughout full range of motion
Clean, concealed and neat routing of cables through the expansive cable management system