ERGOTRON StyleView Sit-Stand Combo Arm
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-266-026
Prekės kodas (MPN): 45-266-026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 798,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner - white |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Wrist rest, track mount bracket kit, height adjust bracket, keyboard tray with left/right mouse tray, barc |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 63.5 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 11.2 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.2 kg |
| Colour: | White |
| Package content: | Handle, cable ties, wall plate, VESA adapter kit |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Durable polished aluminum construction! Holds a monitor, bar-code scanner, keyboard, wrist rest and mouse on the same arm, providing easy, single-motion height adjustment. Work sitting or standing with the arm's ergonomic 25" (64 cm) LCD height adjustment range. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning easy. Funkcijos Flexible, open-architecture design is scalable for future computer equipment Comfortable, ergonomic data entry - work sitting or standing with 20" (51 cm) single-motion lift adjustment 5" (12.7 cm) independent LCD height adjustment ergonomically accommodates individual users Easy-to-clean features promote superior infection control Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner Extend LCD and keyboard up to 39.75" (101 cm) from wall; fold equipment back out of the way when not in use Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry; keyboard tray pulls out when needed and stows inside work surface Maintains the relative position of screen and keyboard throughout full range of motion Clean, concealed and neat routing of cables through the expansive cable management system |
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner - white |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Wrist rest, track mount bracket kit, height adjust bracket, keyboard tray with left/right mouse tray, barc |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 63.5 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 11.2 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.2 kg |
| Colour: | White |
| Package content: | Handle, cable ties, wall plate, VESA adapter kit |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Durable polished aluminum construction! Holds a monitor, bar-code scanner, keyboard, wrist rest and mouse on the same arm, providing easy, single-motion height adjustment. Work sitting or standing with the arm's ergonomic 25" (64 cm) LCD height adjustment range. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning easy.
Funkcijos
Flexible, open-architecture design is scalable for future computer equipment
Comfortable, ergonomic data entry - work sitting or standing with 20" (51 cm) single-motion lift adjustment
5" (12.7 cm) independent LCD height adjustment ergonomically accommodates individual users
Easy-to-clean features promote superior infection control
Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner
Extend LCD and keyboard up to 39.75" (101 cm) from wall; fold equipment back out of the way when not in use
Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry; keyboard tray pulls out when needed and stows inside work surface
Maintains the relative position of screen and keyboard throughout full range of motion
Clean, concealed and neat routing of cables through the expansive cable management system