ERGOTRON StyleView Sit-Stand Combo
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-270-216
Prekės kodas (MPN): 45-270-216
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1391,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU - medium CPU |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | CPU holder, keyboard tray, monitor mount |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 64 cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 19 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Material: | Aluminium, high-grade plastic |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas The StyleView Sit-Stand Combo Arm holds a monitor, bar-code scanner, keyboard, wrist rest and mouse on the same arm, providing easy, single-motion height adjustment. Arm extends and retracts; fold back out of the way when not in use. Work sitting or standing with the arm's ergonomic LCD height adjustment range. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning easy. Funkcijos Support workflow needs with sturdy worksurface Handle-contact surfaces areas and Wrist Rest are treated with Agion Antimicrobial for product protection Flexible, open-architecture design is scalable for future computer equipment Comfortable, ergonomic data entry - work sitting or standing with single-motion lift adjustment Independent LCD height adjustment ergonomically accommodates average range of users Easy-to-clean features promote superior infection control Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner Extend LCD and keyboard up to from wall; fold equipment back out of the way when not in use Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry; keyboard tray pulls out when needed and stows inside worksurface Maintains the relative position of screen and keyboard throughout full range of motion Clean, concealed and neat routing of cables through the expansive cable management system Complies with all international environmental regulations related to its design, manufacture and packaging |
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU - medium CPU |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | CPU holder, keyboard tray, monitor mount |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 64 cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 19 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Material: | Aluminium, high-grade plastic |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
The StyleView Sit-Stand Combo Arm holds a monitor, bar-code scanner, keyboard, wrist rest and mouse on the same arm, providing easy, single-motion height adjustment. Arm extends and retracts; fold back out of the way when not in use. Work sitting or standing with the arm's ergonomic LCD height adjustment range. A unique cable management system conceals and organizes cords, making cleaning easy.
Funkcijos
Support workflow needs with sturdy worksurface
Handle-contact surfaces areas and Wrist Rest are treated with Agion Antimicrobial for product protection
Flexible, open-architecture design is scalable for future computer equipment
Comfortable, ergonomic data entry - work sitting or standing with single-motion lift adjustment
Independent LCD height adjustment ergonomically accommodates average range of users
Easy-to-clean features promote superior infection control
Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner
Extend LCD and keyboard up to from wall; fold equipment back out of the way when not in use
Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry; keyboard tray pulls out when needed and stows inside worksurface
Maintains the relative position of screen and keyboard throughout full range of motion
Clean, concealed and neat routing of cables through the expansive cable management system
Complies with all international environmental regulations related to its design, manufacture and packaging