ERGOTRON STYLEVIEW LAPTOP CART
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): SV43-11A0-0
Prekės kodas (MPN): SV43-11A0-0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2726,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView Laptop Cart, 2 Drawers cart - open architecture - for notebook / keyboard / mouse / bar |
| Product type: | Cart (open architecture) |
| Integrated devices: | 4-ports USB hub |
| Lift: | 51cm |
| Adjustments: | Height |
| Recommended use: | Notebook / keyboard / mouse / barcode scanner |
| Recommended display size: | Up to 17.3" |
| Max load weight: | 9.1 kg |
| Material: | Aluminium, zinc-plated steel, high-grade plastic |
| Wheels qty: | 4 |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas This innovative, truly ergonomic and easy-to-maneuver healthcare cart features sit-to-stand height adjustment and an adjustable back-tilt keyboard tray. Its auto-locking drawer system enables simple and efficient management of non-controlled medication. Funkcijos Drawer system supports "Pharmacy mode," allowing all drawers to be unlocked simultaneously to facilitate efficient stocking of medication Extra rows of drawers may be added - up to a maximum of 5 rows Effortlessly maneuver the cart to the point of need - StyleView quickly responds to caregivers' touch and enables nurses to focus on their patients Truly ergonomic design accommodates the largest range of nurses and other caregivers; designed for sitting or standing with single-motion fluid adjustment - helps promote caregiver wellness and productivity StyleView's small footprint, with ultra-smooth gliding casters, travels easily across crowded carpet or hard surface floors and is perfect for space constrained areas Open-architecture design accommodates most laptops - even widescreen with up to 17.3" diagonal size - easing future hardware deployments and upgrades |
| Product description: | Ergotron StyleView Laptop Cart, 2 Drawers cart - open architecture - for notebook / keyboard / mouse / bar |
| Product type: | Cart (open architecture) |
| Integrated devices: | 4-ports USB hub |
| Lift: | 51cm |
| Adjustments: | Height |
| Recommended use: | Notebook / keyboard / mouse / barcode scanner |
| Recommended display size: | Up to 17.3" |
| Max load weight: | 9.1 kg |
| Material: | Aluminium, zinc-plated steel, high-grade plastic |
| Wheels qty: | 4 |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
This innovative, truly ergonomic and easy-to-maneuver healthcare cart features sit-to-stand height adjustment and an adjustable back-tilt keyboard tray. Its auto-locking drawer system enables simple and efficient management of non-controlled medication.
Funkcijos
Drawer system supports "Pharmacy mode," allowing all drawers to be unlocked simultaneously to facilitate efficient stocking of medication
Extra rows of drawers may be added - up to a maximum of 5 rows
Effortlessly maneuver the cart to the point of need - StyleView quickly responds to caregivers' touch and enables nurses to focus on their patients
Truly ergonomic design accommodates the largest range of nurses and other caregivers; designed for sitting or standing with single-motion fluid adjustment - helps promote caregiver wellness and productivity
StyleView's small footprint, with ultra-smooth gliding casters, travels easily across crowded carpet or hard surface floors and is perfect for space constrained areas
Open-architecture design accommodates most laptops - even widescreen with up to 17.3" diagonal size - easing future hardware deployments and upgrades