ERGOTRON StyleView® Sit-Stand white
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 61-081-062
Prekės kodas (MPN): 61-081-062
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1256,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse - sit-stand system - white |
| Product type: | Mounting kit - wall-mountable |
| Mounting components: | Vertical lift |
| Tilt: | 30° |
| Lift: | 45.7 cm |
| Adjustments: | Tilt, lift |
| Weight: | 16 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.6 kg |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
ERGOTRON StyleView® Sit-Stand Vertical Lift High Traffic Area white to 24inch VESA 100x100 + 75x75 mm max.13,6kg. increase 46cm |
| Product description: | Ergotron StyleView mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse - sit-stand system - white |
| Product type: | Mounting kit - wall-mountable |
| Mounting components: | Vertical lift |
| Tilt: | 30° |
| Lift: | 45.7 cm |
| Adjustments: | Tilt, lift |
| Weight: | 16 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.6 kg |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
ERGOTRON StyleView® Sit-Stand Vertical Lift High Traffic Area white to 24inch VESA 100x100 + 75x75 mm max.13,6kg. increase 46cm