ERGOTRON StyleView® Sit-Stand black
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 61-081-085
Prekės kodas (MPN): 61-081-085
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1256,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron StyleView Sit-Stand Vertical Lift, High Traffic Area mounting kit - for LCD display / keyboard / |
| Product type: | Mounting kit - wall-mountable |
| Mounting components: | Vertical lift |
| Tilt: | 30° |
| Lift: | 45.7 cm |
| Adjustments: | Tilt, lift |
| Weight: | 16 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.6 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas An ultra low-profile workstation that adjusts between sitting and standing working heights: with a storage depth of just 4" (10.2 cm), it is the perfect solution for space-constrained high-traffic areas and hallways. Move the entire system - monitor, keyboard and mouse - in a single motion. Funkcijos With the keyboard folded up, total system depth is as little as 4" (10.2 cm) Low profile accommodates stringent regulatory standards relating to depth of wall protrusions Auto-retracting keyboard tray ensures minimum depth is achieved when system is not in use Sit-stand height adjustment improves working comfort and ergonomics; easily accommodates the heights of multiple users Patented CF lift technology provides smooth adjustment while maintaining touch-screen stability High-quality construction for long-lasting durability Cable management system conceals and organizes cords and makes cleaning a snap |
| Product description: | Ergotron StyleView Sit-Stand Vertical Lift, High Traffic Area mounting kit - for LCD display / keyboard / |
| Product type: | Mounting kit - wall-mountable |
| Mounting components: | Vertical lift |
| Tilt: | 30° |
| Lift: | 45.7 cm |
| Adjustments: | Tilt, lift |
| Weight: | 16 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 13.6 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
An ultra low-profile workstation that adjusts between sitting and standing working heights: with a storage depth of just 4" (10.2 cm), it is the perfect solution for space-constrained high-traffic areas and hallways. Move the entire system - monitor, keyboard and mouse - in a single motion.
Funkcijos
With the keyboard folded up, total system depth is as little as 4" (10.2 cm)
Low profile accommodates stringent regulatory standards relating to depth of wall protrusions
Auto-retracting keyboard tray ensures minimum depth is achieved when system is not in use
Sit-stand height adjustment improves working comfort and ergonomics; easily accommodates the heights of multiple users
Patented CF lift technology provides smooth adjustment while maintaining touch-screen stability
High-quality construction for long-lasting durability
Cable management system conceals and organizes cords and makes cleaning a snap