ERGOTRON Quick Release LCD Bracket
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 60-589-060
Prekės kodas (MPN): 60-589-060
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 27,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron mounting component - for LCD display - black |
| Product type: | Mounting component |
| Mounting components: | Quick release bracket |
| Recommended use: | LCD display |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 15.9 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
| Designed for: | Ergotron NX; LX Dual Side-by-Side Arm |
Aprašymas Perfect for fast-paced financial environments and other mission critical operations where every second of display functionality matters. Replace a display in seconds with this indispensable accessory. Funkcijos Allows for quick removal and connection of displays to an Ergotron arm, stand or wall mount Sturdy design ensures reliable performance for years of use Simple installation, easy operation |
| Product description: | Ergotron mounting component - for LCD display - black |
| Product type: | Mounting component |
| Mounting components: | Quick release bracket |
| Recommended use: | LCD display |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 15.9 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
| Designed for: | Ergotron NX; LX Dual Side-by-Side Arm |
Aprašymas
Perfect for fast-paced financial environments and other mission critical operations where every second of display functionality matters. Replace a display in seconds with this indispensable accessory.
Funkcijos
Allows for quick removal and connection of displays to an Ergotron arm, stand or wall mount
Sturdy design ensures reliable performance for years of use
Simple installation, easy operation