ERGOTRON Quad Monitor stand 2x2 black
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 33-324-200
Prekės kodas (MPN): 33-324-200
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 603,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron DS100 Quad-Monitor Desk Stand stand - for 4 LCD displays - black |
| Product type: | Stand - desktop |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, rotation |
| Recommended use: | 4 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 56.2 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
| Colour: | Black |
| Package content: | Base, 28" pole, 2 x Paraview bows, 4 x sliding brackets |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas DS100 Quad-Monitor Desk Stand conserves desk space by suspending four flat panels on a single base. Easily view multiple screens at once to increase productivity. Funkcijos View multiple displays simultaneously with patented Paraview Technology Position monitors for maximum productivity Cable management system organizes and routes cables Low-profile base saves desk space Accommodates various LCD sizes; slide displays into place so screen edges align Durable aluminum and steel construction creates an extremely stable platform |
| Product description: | Ergotron DS100 Quad-Monitor Desk Stand stand - for 4 LCD displays - black |
| Product type: | Stand - desktop |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, rotation |
| Recommended use: | 4 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 56.2 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
| Colour: | Black |
| Package content: | Base, 28" pole, 2 x Paraview bows, 4 x sliding brackets |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
DS100 Quad-Monitor Desk Stand conserves desk space by suspending four flat panels on a single base. Easily view multiple screens at once to increase productivity.
Funkcijos
View multiple displays simultaneously with patented Paraview Technology
Position monitors for maximum productivity
Cable management system organizes and routes cables
Low-profile base saves desk space
Accommodates various LCD sizes; slide displays into place so screen edges align
Durable aluminum and steel construction creates an extremely stable platform