ERGOTRON NeoFlex LCD Cart
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 24-206-214
Prekės kodas (MPN): 24-206-214
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1174,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex cart - Constant Force lift - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Product type: | Cart (Constant Force lift) |
| Tilt: | -5° to 60° |
| Pan: | 180° |
| Lift: | 68.6 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 17.6 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 11.8 kg |
| Material: | Aluminium, zinc-plated steel, high-grade plastic |
| Colour: | Two-tone grey |
| Wheels qty: | 4 |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Low-cost, height-adjustable cart supports your mobile computing needs. It features fully adjustable LCD arm, VESA-compliant thin-client CPU holder, large worksurface, small footprint and a rugged, open-architecture design. Funkcijos LCD pans side-to-side for closer access; arm also reaches low for people wearing bifocals or using a tablet PC Attach a thin-client CPU that uses a VESA-compliant mounting hole pattern to the underside of the worksurface Front handle on worksurface, premium casters, and light-weight design enables cart to easily maneuver into tight spaces Flexible, open architecture design is ready for the computer equipment Constant force patented lift technology provides fluid, one-touch adjustment Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner Very accessible-facilitates ADA compliant computing initiatives, such as mobile kiosks |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex cart - Constant Force lift - for LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Product type: | Cart (Constant Force lift) |
| Tilt: | -5° to 60° |
| Pan: | 180° |
| Lift: | 68.6 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 17.6 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / barcode scanner / CPU |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 11.8 kg |
| Material: | Aluminium, zinc-plated steel, high-grade plastic |
| Colour: | Two-tone grey |
| Wheels qty: | 4 |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Low-cost, height-adjustable cart supports your mobile computing needs. It features fully adjustable LCD arm, VESA-compliant thin-client CPU holder, large worksurface, small footprint and a rugged, open-architecture design.
Funkcijos
LCD pans side-to-side for closer access; arm also reaches low for people wearing bifocals or using a tablet PC
Attach a thin-client CPU that uses a VESA-compliant mounting hole pattern to the underside of the worksurface
Front handle on worksurface, premium casters, and light-weight design enables cart to easily maneuver into tight spaces
Flexible, open architecture design is ready for the computer equipment
Constant force patented lift technology provides fluid, one-touch adjustment
Barcode scanner holder provides easy access to hand-held scanner
Very accessible-facilitates ADA compliant computing initiatives, such as mobile kiosks