ERGOTRON neo-flex wide screen lcd lift s
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 33-329-085
Prekės kodas (MPN): 33-329-085
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 241,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex stand - for LCD display - black |
| Product type: | Stand - desktop |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 12.7cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 6.7 kg |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | 20"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Max load weight: | 16.3 kg |
| Colour: | Black |
| Package content: | Cable ties, monitor bracket, VESA adapter kit |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Upgrade your widescreen display with five-inch (12.7 cm) height adjustment, tilt, pan and portrait-to-landscape rotation for optimum viewing. Embedded with patented motion technology, this stand enables light-touch adjustments without any knobs or levers. Funkcijos Easily position your widescreen LCD for maximum ergonomic comfort Upgrade mid-size monitors or TVs with improved adjustability Rotate screen for portrait viewing of photos and pages Fully weight-adjustable desk stand accommodates most mid-size displays Easy to use Embedded with patented motion technology Integrated base rollers enable 360° pan rotation of the stand Five-inch (12.7 cm) height adjustment ergonomically accommodates average range of users |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex stand - for LCD display - black |
| Product type: | Stand - desktop |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 12.7cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 6.7 kg |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | 20"-32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Max load weight: | 16.3 kg |
| Colour: | Black |
| Package content: | Cable ties, monitor bracket, VESA adapter kit |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Upgrade your widescreen display with five-inch (12.7 cm) height adjustment, tilt, pan and portrait-to-landscape rotation for optimum viewing. Embedded with patented motion technology, this stand enables light-touch adjustments without any knobs or levers.
Funkcijos
Easily position your widescreen LCD for maximum ergonomic comfort
Upgrade mid-size monitors or TVs with improved adjustability
Rotate screen for portrait viewing of photos and pages
Fully weight-adjustable desk stand accommodates most mid-size displays
Easy to use
Embedded with patented motion technology
Integrated base rollers enable 360° pan rotation of the stand
Five-inch (12.7 cm) height adjustment ergonomically accommodates average range of users