ERGOTRON Neo-Flex Mobile MediaCenter UHD
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 24-192-085
Prekės kodas (MPN): 24-192-085
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1313,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex Mobile MediaCenter UHD cart - Patented Constant Force Technology - for flat panel - blac |
| Product type: | Cart (Patented Constant Force Technology) |
| Tilt: | -15° to 5° |
| Lift: | 50.8 cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Tilt, rotation, lift |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | 50"-80" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 600 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 30 |
| Max load weight: | 54.4 kg |
| Colour: | Black |
| Wheels qty: | 4 |
| Package content: | Display and pan assembly, lower main shelf, rear cable shelf, cable channel kit |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas This cart stretches your investment by serving a variety of projection needs. Features include portrait-to-landscape rotation, 20" effortless height adjustment and 20° independent display tilt. Get optimal positioning for both seated and standing audiences, in any application, in any part of your facility. Funkcijos Move digital content to where you need it Rotate your display to portrait or landscape orientation - no need to reinstall display Easily roll cart through standard-size doorways and over thresholds Narrow footprint allows presenter to move closer to the display Easily tucks into corners or nests with other carts for space-saving storage Constant Force CF technology enables smooth, effortless portrait-to-landscape rotation, tilt and height adjustment Adjusts with just a touch - no knobs or levers Modular cable management channels conceal and organize cables Maximize your technology investment by sharing a large display over multiple rooms Speedy assembly and installation |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex Mobile MediaCenter UHD cart - Patented Constant Force Technology - for flat panel - blac |
| Product type: | Cart (Patented Constant Force Technology) |
| Tilt: | -15° to 5° |
| Lift: | 50.8 cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Tilt, rotation, lift |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | 50"-80" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 600 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 30 |
| Max load weight: | 54.4 kg |
| Colour: | Black |
| Wheels qty: | 4 |
| Package content: | Display and pan assembly, lower main shelf, rear cable shelf, cable channel kit |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
This cart stretches your investment by serving a variety of projection needs. Features include portrait-to-landscape rotation, 20" effortless height adjustment and 20° independent display tilt.
Get optimal positioning for both seated and standing audiences, in any application, in any part of your facility.
Funkcijos
Move digital content to where you need it
Rotate your display to portrait or landscape orientation - no need to reinstall display
Easily roll cart through standard-size doorways and over thresholds
Narrow footprint allows presenter to move closer to the display
Easily tucks into corners or nests with other carts for space-saving storage
Constant Force CF technology enables smooth, effortless portrait-to-landscape rotation, tilt and height adjustment
Adjusts with just a touch - no knobs or levers
Modular cable management channels conceal and organize cables
Maximize your technology investment by sharing a large display over multiple rooms
Speedy assembly and installation