ERGOTRON Neo-Flex LCD stand new
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 33-310-060
Prekės kodas (MPN): 33-310-060
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 82,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex stand - for Monitor - black, silver |
| Product type: | Stand - desktop |
| Dimensions (wxdxh): | 47 cm x 23 cm x 16 cm |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 270° |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation |
| Weight: | 2.7 kg |
| Recommended use: | Monitor |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 7.3 kg |
| Colour: | Black, silver |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Instantly set the height of your LCD for a more comfortable computing experience. With fingertip effort, raise or lower your LCD 5" (130 mm), pan left/right, tilt forward/back, and rotate your screen for portrait/landscape viewing. Upgrade monitors or TVs with improved ergonomic adjustability. Patented CF lift-and-pivot motion technology provides premium adjustment. Neo-Flex is the only weight-adjustable desk stand LCD accessory on the market. Easily position your LCD for maximum comfort and productivity. 5" vertical adjustment enhances ergonomics for multiple users. Sleek, durable, easy-to-clean plastic exterior. Funkcijos Positions monitor up and down for your ideal height Offers 5" (13 cm) of height adjustment Supports a screen up to 24" and up to 16 lbs. (7.3 kg) Only weight-adjustable desk stand available Pan, tilt or rotate your screen as you work |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex stand - for Monitor - black, silver |
| Product type: | Stand - desktop |
| Dimensions (wxdxh): | 47 cm x 23 cm x 16 cm |
| Tilt: | 30° |
| Pan: | 270° |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation |
| Weight: | 2.7 kg |
| Recommended use: | Monitor |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 7.3 kg |
| Colour: | Black, silver |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Instantly set the height of your LCD for a more comfortable computing experience. With fingertip effort, raise or lower your LCD 5" (130 mm), pan left/right, tilt forward/back, and rotate your screen for portrait/landscape viewing.
Upgrade monitors or TVs with improved ergonomic adjustability. Patented CF lift-and-pivot motion technology provides premium adjustment. Neo-Flex is the only weight-adjustable desk stand LCD accessory on the market. Easily position your LCD for maximum comfort and productivity. 5" vertical adjustment enhances ergonomics for multiple users. Sleek, durable, easy-to-clean plastic exterior.
Funkcijos
Positions monitor up and down for your ideal height
Offers 5" (13 cm) of height adjustment
Supports a screen up to 24" and up to 16 lbs. (7.3 kg)
Only weight-adjustable desk stand available
Pan, tilt or rotate your screen as you work