ERGOTRON Neo-Flex Dual Wide View
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 24-194-055
Prekės kodas (MPN): 24-194-055
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1478,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex WideView WorkSpace cart - Patented Constant Force Technology - for 2 LCD displays / keyb |
| Product type: | Cart (Patented Constant Force Technology) |
| Lift: | 50.8 cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Rotation, lift |
| Weight: | 24.6 kg |
| Recommended use: | 2 LCD displays / keyboard / mouse / CPU / barcode scanner |
| Recommended display size: | Up to 22" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 20.9 kg |
| Material: | Aluminium, powder-coated steel, high-grade plastic |
| Colour: | Two-tone grey |
| Wheels qty: | 4 |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Double your view - and move it too! Configure this compact, height-adjustable cart to your needs - flexible open architecture supports a wide range of dual-display configurations and a fleet of accessories. With the separately ordered Camera Shelf accessory, it's perfect for web conferencing or other image-intensive applications like telemedicine. Features include 20" (51 cm) height adjustment (work sitting or standing), small footprint and advanced cable management. Funkcijos Flexible, open-architecture design is scalable for future videoconferencing or computer equipment Easily moves through small doorways and over thresholds Use inside an office cubicle or small meeting space; compact design offers personalized video or computing Work sitting or standing with ergonomic 20" (51 cm) height-adjustment range Patented Constant Force lift technology provides fluid, one-touch height adjustment Safe and neat routing of cables through the expansive cable management storage areas Use a laptop or CPU for computing flexibility Durable, easy-to-clean exterior composed of aluminum, high-grade plastic and powder coated painted steel Four dual casters - lockable front casters |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex WideView WorkSpace cart - Patented Constant Force Technology - for 2 LCD displays / keyb |
| Product type: | Cart (Patented Constant Force Technology) |
| Lift: | 50.8 cm |
| Rotation: | 90° |
| Adjustments: | Rotation, lift |
| Weight: | 24.6 kg |
| Recommended use: | 2 LCD displays / keyboard / mouse / CPU / barcode scanner |
| Recommended display size: | Up to 22" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 20.9 kg |
| Material: | Aluminium, powder-coated steel, high-grade plastic |
| Colour: | Two-tone grey |
| Wheels qty: | 4 |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Double your view - and move it too! Configure this compact, height-adjustable cart to your needs - flexible open architecture supports a wide range of dual-display configurations and a fleet of accessories. With the separately ordered Camera Shelf accessory, it's perfect for web conferencing or other image-intensive applications like telemedicine. Features include 20" (51 cm) height adjustment (work sitting or standing), small footprint and advanced cable management.
Funkcijos
Flexible, open-architecture design is scalable for future videoconferencing or computer equipment
Easily moves through small doorways and over thresholds
Use inside an office cubicle or small meeting space; compact design offers personalized video or computing
Work sitting or standing with ergonomic 20" (51 cm) height-adjustment range
Patented Constant Force lift technology provides fluid, one-touch height adjustment
Safe and neat routing of cables through the expansive cable management storage areas
Use a laptop or CPU for computing flexibility
Durable, easy-to-clean exterior composed of aluminum, high-grade plastic and powder coated painted steel
Four dual casters - lockable front casters