ERGOTRON Neo Flex Cantilever VHD
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 45-385-223
Prekės kodas (MPN): 45-385-223
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 177,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex mounting kit - Very Heavy Duty - for flat panel - black |
| Product type: | Mounting kit (Very Heavy Duty) |
| Mounting components: | Wall plate, cantilever arm, monitor plate, cable management hardware, 4 spider adapters |
| Adjustable depth: | 8.2-35.7 cm |
| Tilt: | 20° |
| Pan: | 180° |
| Adjustments: | Pan, tilt, depth |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | 32"-63" |
| Vesa mounting interface: | Up to 600 x 400 mm, from 200 x 100 mm |
| Max load weight: | 36.3 kg |
| Material: | Extruded aluminium |
| Colour: | Black |
| Package content: | Mounting hardware |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas This low-profile cantilever mount is well-suited for those applications where seamless integration counts most. Funkcijos Tilt range up to 20-degree to reduce glare Extends up to 14" (36 cm) from wall Minimum profile is just 3.2" (8.2 cm) Tilt and pan for maximum viewing flexibility Includes adaptor for greater panel compatibility Integrated cable management and covers guide and hide cords Lift n' Lock allows you to easily attach your flat panel to the mount Two-tone design and modern aesthetic complements newer panels Built-in screen leveling Extruded aluminum arms for maximum support in a lightweight mount Arm design provides ample throw and nests centered on the wall |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex mounting kit - Very Heavy Duty - for flat panel - black |
| Product type: | Mounting kit (Very Heavy Duty) |
| Mounting components: | Wall plate, cantilever arm, monitor plate, cable management hardware, 4 spider adapters |
| Adjustable depth: | 8.2-35.7 cm |
| Tilt: | 20° |
| Pan: | 180° |
| Adjustments: | Pan, tilt, depth |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | 32"-63" |
| Vesa mounting interface: | Up to 600 x 400 mm, from 200 x 100 mm |
| Max load weight: | 36.3 kg |
| Material: | Extruded aluminium |
| Colour: | Black |
| Package content: | Mounting hardware |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
This low-profile cantilever mount is well-suited for those applications where seamless integration counts most.
Funkcijos
Tilt range up to 20-degree to reduce glare
Extends up to 14" (36 cm) from wall
Minimum profile is just 3.2" (8.2 cm)
Tilt and pan for maximum viewing flexibility
Includes adaptor for greater panel compatibility
Integrated cable management and covers guide and hide cords
Lift n' Lock allows you to easily attach your flat panel to the mount
Two-tone design and modern aesthetic complements newer panels
Built-in screen leveling
Extruded aluminum arms for maximum support in a lightweight mount
Arm design provides ample throw and nests centered on the wall