ERGOTRON Neo-Flex® Lift Stand dual
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 33-396-085
Prekės kodas (MPN): 33-396-085
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 257,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex stand - for 2 LCD displays - black |
| Product type: | Stand - desktop |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 12.7cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, rotation, lift |
| Weight: | 7.2 kg |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 15.4 kg |
| Colour: | Black |
| Package content: | Crossbar, cable ties, VESA adapter kit, 2 x sliding brackets |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Affordable, height-adjustable dual-monitor stand for maximum productivity and comfort. Save time by using multiple applications at once - eliminate toggling back and forth between documents and programs. Simultaneously lift LCD screens to proper height for unsurpassed ergonomic comfort. Funkcijos Affordable productivity gains Position LCD screens for maximum ergonomic comfort - promotes wellness in any work area Open and view multiple applications and documents, eliminating the need to toggle between applications Its small footprint frees up your desktop to increase workspace, making the addition of a second display an easy fit Integrated base rollers enable 360° pan rotation of the stand so you can share your views with others Easily turn one or both screens from landscape mode to portrait mode Embedded with patented motion technology, this stand enables light-touch adjustments without any knobs or levers Five-inch (13 cm) height adjustment ergonomically accommodates average range of user Patented Constant Force motion technology |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex stand - for 2 LCD displays - black |
| Product type: | Stand - desktop |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 12.7cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, rotation, lift |
| Weight: | 7.2 kg |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 15.4 kg |
| Colour: | Black |
| Package content: | Crossbar, cable ties, VESA adapter kit, 2 x sliding brackets |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Affordable, height-adjustable dual-monitor stand for maximum productivity and comfort. Save time by using multiple applications at once - eliminate toggling back and forth between documents and programs. Simultaneously lift LCD screens to proper height for unsurpassed ergonomic comfort.
Funkcijos
Affordable productivity gains
Position LCD screens for maximum ergonomic comfort - promotes wellness in any work area
Open and view multiple applications and documents, eliminating the need to toggle between applications
Its small footprint frees up your desktop to increase workspace, making the addition of a second display an easy fit
Integrated base rollers enable 360° pan rotation of the stand so you can share your views with others
Easily turn one or both screens from landscape mode to portrait mode
Embedded with patented motion technology, this stand enables light-touch adjustments without any knobs or levers
Five-inch (13 cm) height adjustment ergonomically accommodates average range of user
Patented Constant Force motion technology