ERGOTRON Neo-Flex® Cantilever UHD
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 61-132-223
Prekės kodas (MPN): 61-132-223
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 245,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Neo-Flex UHD mounting kit - low profile - for flat panel - cantilever - black |
| Product type: | Mounting kit (low profile) |
| Mounting components: | Wall mount |
| Tilt: | 16° |
| Pan: | 180° |
| Adjustments: | Pan, tilt |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | From 37" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 200 mm, 600 x 400 mm |
| Max load weight: | 54.4 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas This low-profile cantilever mount fits most large flat panels and is well-suited for those applications where seamless integration counts most. Funkcijos Extends up to 18.8" (48 cm) from wall Minimum profile is just 3.8" (10 cm) Tilt and pan for maximum viewing flexibility Integrated cable management guides and hides cords Lift n' Lock allows you to easily attach your flat panel to the mount Sliding lateral adjustment of 2.9" (7.4 cm) Open frame provides ample room for power and A/V cutouts behind TV Built-in screen leveling Extruded aluminum arms for maximum support in a lightweight mount Wall plate and arm design complements TV whether extended or nested to the wall |
| Product description: | Ergotron Neo-Flex UHD mounting kit - low profile - for flat panel - cantilever - black |
| Product type: | Mounting kit (low profile) |
| Mounting components: | Wall mount |
| Tilt: | 16° |
| Pan: | 180° |
| Adjustments: | Pan, tilt |
| Recommended use: | Flat panel |
| Recommended display size: | From 37" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 200 mm, 600 x 400 mm |
| Max load weight: | 54.4 kg |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
This low-profile cantilever mount fits most large flat panels and is well-suited for those applications where seamless integration counts most.
Funkcijos
Extends up to 18.8" (48 cm) from wall
Minimum profile is just 3.8" (10 cm)
Tilt and pan for maximum viewing flexibility
Integrated cable management guides and hides cords
Lift n' Lock allows you to easily attach your flat panel to the mount
Sliding lateral adjustment of 2.9" (7.4 cm)
Open frame provides ample room for power and A/V cutouts behind TV
Built-in screen leveling
Extruded aluminum arms for maximum support in a lightweight mount
Wall plate and arm design complements TV whether extended or nested to the wall