ERGOTRON LX redesign Dual Arm
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-248-026
Prekės kodas (MPN): 45-248-026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 491,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron LX mounting kit - for 2 LCD displays or LCD display and notebook |
| Product type: | Mounting kit - desktop |
| Mounting components: | Desk clamp mount, grommet mount, pole, 2 articulating arms, 2 extension brackets, notebook tray |
| Integrated devices: | Flat panel lift |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 33 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, pan, tilt, rotation |
| Recommended use: | 2 LCD displays or LCD display and notebook |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18.1 kg |
| Material: | Polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Durable polished aluminum construction! Use this ingenious tool with your notebook and an external LCD or with two LCDs. Create a productive multi-display configuration that lifts screens up to where they're easier to see while reclaiming valuable worksurface. Funkcijos Versatile - use with a notebook and LCD or with two LCDs Extends LCDs or laptop up to 25" (64 cm) with an adjustment range of 18" (46 cm) Push your displays out of the way when not in use Frees up the desktop to increase workspace Simple installation and effortless operation Experience productivity gains - determine the cost benefit associated with adding a second display |
| Product description: | Ergotron LX mounting kit - for 2 LCD displays or LCD display and notebook |
| Product type: | Mounting kit - desktop |
| Mounting components: | Desk clamp mount, grommet mount, pole, 2 articulating arms, 2 extension brackets, notebook tray |
| Integrated devices: | Flat panel lift |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 33 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, pan, tilt, rotation |
| Recommended use: | 2 LCD displays or LCD display and notebook |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18.1 kg |
| Material: | Polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Durable polished aluminum construction! Use this ingenious tool with your notebook and an external LCD or with two LCDs. Create a productive multi-display configuration that lifts screens up to where they're easier to see while reclaiming valuable worksurface.
Funkcijos
Versatile - use with a notebook and LCD or with two LCDs
Extends LCDs or laptop up to 25" (64 cm) with an adjustment range of 18" (46 cm)
Push your displays out of the way when not in use
Frees up the desktop to increase workspace
Simple installation and effortless operation
Experience productivity gains - determine the cost benefit associated with adding a second display