ERGOTRON LX dual stacking Arm white
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-492-216
Prekės kodas (MPN): 45-492-216
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 491,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron LX mounting kit - for 2 LCD displays - white |
| Product type: | Mounting kit - desktop |
| Mounting components: | Desk clamp mount, pole, 2 articulating arms, 2 extension brackets |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 13 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18.2 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas Durable polished aluminum construction! Use this ingenious tool with your notebook and an external LCD or with two LCDs. Create a productive multi-display configuration that lifts screens up to where they're easier to see while reclaiming valuable worksurface. Funkcijos Frees up the desktop to increase workspace Simple installation and effortless operation Cable management feature routes cables under the arm, out of the way Easily turn one or both screens from landscape mode to portrait mode - view entire pages without scrolling Constant Force lift-and-pivot motion technology |
| Product description: | Ergotron LX mounting kit - for 2 LCD displays - white |
| Product type: | Mounting kit - desktop |
| Mounting components: | Desk clamp mount, pole, 2 articulating arms, 2 extension brackets |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 13 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 24" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18.2 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
Durable polished aluminum construction! Use this ingenious tool with your notebook and an external LCD or with two LCDs. Create a productive multi-display configuration that lifts screens up to where they're easier to see while reclaiming valuable worksurface.
Funkcijos
Frees up the desktop to increase workspace
Simple installation and effortless operation
Cable management feature routes cables under the arm, out of the way
Easily turn one or both screens from landscape mode to portrait mode - view entire pages without scrolling
Constant Force lift-and-pivot motion technology