ERGOTRON LX dual side-by-side Arm white
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-491-216
Prekės kodas (MPN): 45-491-216
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 491,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron LX Dual Side-by-Side Arm mounting kit - Patented Constant Force Technology - for 2 LCD displays - |
| Product type: | Mounting kit (Patented Constant Force Technology) |
| Mounting components: | Desk clamp mount, pole, 2 articulating arms, 2 extension brackets, t-bracket, base |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 33 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 5.3 kg |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18.1 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas Find your best view, save desk space and discover your most productive self thanks to the LX Dual Side-by-Side Arm. This dual monitor mount is perfect for side-by-side or low angle views. Project wrapped up? Reclaim a space full of opportunities by folding the arms and pushing them aside during a much-needed screen break. Funkcijos Extra flexibility: designed for side-by-side or low-angle screen views Extends screens out up to 25" (64 cm) Frees up your desktop for office essentials Holds two screens up to 27" in size Streamlined look enhances your work area Built for years of use by passing the 10,000-cycle motion test |
| Product description: | Ergotron LX Dual Side-by-Side Arm mounting kit - Patented Constant Force Technology - for 2 LCD displays - |
| Product type: | Mounting kit (Patented Constant Force Technology) |
| Mounting components: | Desk clamp mount, pole, 2 articulating arms, 2 extension brackets, t-bracket, base |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 33 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 5.3 kg |
| Recommended use: | 2 LCD displays |
| Recommended display size: | Up to 27" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 18.1 kg |
| Material: | Aluminium, steel |
| Colour: | White |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
Find your best view, save desk space and discover your most productive self thanks to the LX Dual Side-by-Side Arm. This dual monitor mount is perfect for side-by-side or low angle views. Project wrapped up? Reclaim a space full of opportunities by folding the arms and pushing them aside during a much-needed screen break.
Funkcijos
Extra flexibility: designed for side-by-side or low-angle screen views
Extends screens out up to 25" (64 cm)
Frees up your desktop for office essentials
Holds two screens up to 27" in size
Streamlined look enhances your work area
Built for years of use by passing the 10,000-cycle motion test