ERGOTRON LX Desk Mount LCD Arm
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-241-026
Prekės kodas (MPN): 45-241-026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 239,91 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron LX mounting kit - for LCD display - polished aluminium |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Articulating arm, desk clamp mount, extension adapter, grommet-mount base, 7" post |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 33 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 3.6 kg |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | Up to 34" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 11.3 kg |
| Colour: | Polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas Find your best view, save desk space and discover your most productive self, thanks to the LX Desk Monitor Arm. Place your screen where you need it with patented Constant Force Technology, and then reclaim a space full of opportunities by folding the arm and pushing it aside during a much-needed screen break. Funkcijos Comfortable fit More motion Saves space Sleek build Easy storage Quality design |
| Product description: | Ergotron LX mounting kit - for LCD display - polished aluminium |
| Product type: | Mounting kit |
| Mounting components: | Articulating arm, desk clamp mount, extension adapter, grommet-mount base, 7" post |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 33 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 3.6 kg |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | Up to 34" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 11.3 kg |
| Colour: | Polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
Find your best view, save desk space and discover your most productive self, thanks to the LX Desk Monitor Arm. Place your screen where you need it with patented Constant Force Technology, and then reclaim a space full of opportunities by folding the arm and pushing it aside during a much-needed screen break.
Funkcijos
Comfortable fit
More motion
Saves space
Sleek build
Easy storage
Quality design