ERGOTRON LX ARM II Aluminum
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-253-026
Prekės kodas (MPN): 45-253-026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1122,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron LX mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / CPU - small CPU holder - black, polished a |
| Product type: | Mounting kit - wall-mountable |
| Mounting components: | CPU holder, mouse holder, 2 track covers, keyboard arm, 2 cable channels, wrist rest, wall track 10", |
| Integrated devices: | Flat panel lift |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 33 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 13.4 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / CPU |
| Recommended display size: | Up to 32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 11.3 kg |
| Colour: | Black, polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas LX Wall Mount System with Small Black CPU Holder has durable polished aluminum construction! This is a complete solution that accommodates an LCD, keyboard and CPU while providing vertical and side-to-side motion. It is perfect for space-constrained areas: simply fold the keyboard and LCD tight against the wall when not in use. Funkcijos Articulating arms feature full tilt/pan capability and 13" height adjustment, providing premium ergonomic adjustment Push your display and keyboard out of the way when not in use Ideal for space-constrained rooms - keyboard folds to within 3.5" of wall in storage position Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry Creates a complete and compact workstation Effortlessly and independently position the LCD and keyboard to the most comfortable viewing and typing position Screen lowers and positions for optimized viewing by users with bi-focal glasses |
| Product description: | Ergotron LX mounting kit - for LCD display / keyboard / mouse / CPU - small CPU holder - black, polished a |
| Product type: | Mounting kit - wall-mountable |
| Mounting components: | CPU holder, mouse holder, 2 track covers, keyboard arm, 2 cable channels, wrist rest, wall track 10", |
| Integrated devices: | Flat panel lift |
| Tilt: | 75° |
| Pan: | 360° |
| Lift: | 33 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 13.4 kg |
| Recommended use: | LCD display / keyboard / mouse / CPU |
| Recommended display size: | Up to 32" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Max load weight: | 11.3 kg |
| Colour: | Black, polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 10 years warranty |
Aprašymas
LX Wall Mount System with Small Black CPU Holder has durable polished aluminum construction! This is a complete solution that accommodates an LCD, keyboard and CPU while providing vertical and side-to-side motion. It is perfect for space-constrained areas: simply fold the keyboard and LCD tight against the wall when not in use.
Funkcijos
Articulating arms feature full tilt/pan capability and 13" height adjustment, providing premium ergonomic adjustment
Push your display and keyboard out of the way when not in use
Ideal for space-constrained rooms - keyboard folds to within 3.5" of wall in storage position
Ergonomic back-tilt keyboard tray ensures wrists remain in a neutral position during data entry
Creates a complete and compact workstation
Effortlessly and independently position the LCD and keyboard to the most comfortable viewing and typing position
Screen lowers and positions for optimized viewing by users with bi-focal glasses