ERGOTRON Kit USB 2.0 6-ft Cable
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 97-747
Prekės kodas (MPN): 97-747
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 15,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron - USB extension cable - USB to USB - 1.8 m |
| Type: | USB extension cable |
| Technology: | Double shielded |
| Length: | 1.8 m |
| Connector: | 4 pin USB Type A - male |
| Connector (second end): | 4 pin USB Type A - female |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | P/N: 45-353-026, 45-354-026 |
Aprašymas Extend the distance of a fast USB connection with this premium extension cable. Funkcijos Supports faster data transfer rates for low-speed and high-speed devices, especially multimedia applications Gold-plated connectors provide superior conductivity Spans connections whether in sitting or standing position |
| Product description: | Ergotron - USB extension cable - USB to USB - 1.8 m |
| Type: | USB extension cable |
| Technology: | Double shielded |
| Length: | 1.8 m |
| Connector: | 4 pin USB Type A - male |
| Connector (second end): | 4 pin USB Type A - female |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | P/N: 45-353-026, 45-354-026 |
Aprašymas
Extend the distance of a fast USB connection with this premium extension cable.
Funkcijos
Supports faster data transfer rates for low-speed and high-speed devices, especially multimedia applications
Gold-plated connectors provide superior conductivity
Spans connections whether in sitting or standing position