ERGOTRON Kit SVGA/VGA Monitor Cable
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 97-748
Prekės kodas (MPN): 97-748
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 49,71 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron VGA cable - 3 m |
| Type: | VGA cable |
| Technology: | Double shielded |
| Features: | Molded |
| Length: | 3 m |
| Connector: | HD-15 (VGA) - male |
| Connector (second end): | HD-15 (VGA) - male |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | P/N: 45-353-026 |
Aprašymas The mini-coax (RGB) and paired video wire construction delivers superior signal quality. Gold plated connectors and gold plated copper contacts ensure excellent conductivity. Funkcijos Double shielding provides maximum EMI/RFI protection Both high-density DB15 male connectors are molded and have integral strain relief to ensure they last a long time Recommended for WorkFit workstations - spans connections whether in sitting or standing position |
| Product description: | Ergotron VGA cable - 3 m |
| Type: | VGA cable |
| Technology: | Double shielded |
| Features: | Molded |
| Length: | 3 m |
| Connector: | HD-15 (VGA) - male |
| Connector (second end): | HD-15 (VGA) - male |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | P/N: 45-353-026 |
Aprašymas
The mini-coax (RGB) and paired video wire construction delivers superior signal quality. Gold plated connectors and gold plated copper contacts ensure excellent conductivity.
Funkcijos
Double shielding provides maximum EMI/RFI protection
Both high-density DB15 male connectors are molded and have integral strain relief to ensure they last a long time
Recommended for WorkFit workstations - spans connections whether in sitting or standing position