ERGOTRON Kit DVI Dual Link Cable 10-ft
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 97-750
Prekės kodas (MPN): 97-750
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 61,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron DVI cable - 3.05 m |
| Type: | DVI cable - dual link |
| Technology: | Double shielded |
| Features: | Molded |
| Length: | 3.05 m |
| Connector: | DVI-D - male |
| Connector (second end): | DVI-D - male |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | P/N: 45-353-026 |
Aprašymas This DVI dual-link TMDS cable delivers the high performance, high bandwidth needed for today's digital video displays. Gold plated contacts ensure excellent conductivity. Recommended for use with WorkFit workstations, which may require extra long cables in order to span between standing and sitting heights. Funkcijos Double shielding provides maximum EMI/RFI protection Both DVI connectors are molded and have integral strain relief for long-life reliability Recommended for WorkFit workstations - spans connections whether in sitting or standing position |
| Product description: | Ergotron DVI cable - 3.05 m |
| Type: | DVI cable - dual link |
| Technology: | Double shielded |
| Features: | Molded |
| Length: | 3.05 m |
| Connector: | DVI-D - male |
| Connector (second end): | DVI-D - male |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
| Designed for: | P/N: 45-353-026 |
Aprašymas
This DVI dual-link TMDS cable delivers the high performance, high bandwidth needed for today's digital video displays. Gold plated contacts ensure excellent conductivity. Recommended for use with WorkFit workstations, which may require extra long cables in order to span between standing and sitting heights.
Funkcijos
Double shielding provides maximum EMI/RFI protection
Both DVI connectors are molded and have integral strain relief for long-life reliability
Recommended for WorkFit workstations - spans connections whether in sitting or standing position