ERGOTRON Interactive Arm LD Polished
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 45-361-026
Prekės kodas (MPN): 45-361-026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 251,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Interactive Arm LD mounting kit - Patented Constant Force Technology - for LCD display - black tr |
| Product type: | Mounting kit (Patented Constant Force Technology) |
| Mounting components: | Articulating arm, VESA adapter, wall mount bracket |
| Adjustable depth: | 11.2-54.3 cm |
| Tilt: | -5° to 70° |
| Pan: | 180° |
| Lift: | 50.8 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 4 kg |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | Up to 42" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Max load weight: | 11.3 kg |
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Black trim, polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Accommodate the active TV positioning needs of today and tomorrow. Lift, swing or turn your display in any direction! It features 20 inches (51 cm) of vertical adjustment and 15 inches (38 cm) motion adjustment to either side. Lift, swing or turn your TV/display! Position the screen to relieve eye, neck and back strain. Equipped with Constant Force technology, the arm provides fluid, light-touch adjustments for effortless TV/display movement. Funkcijos 20 inches (51 cm) height range allows users to move between sitting and standing positions while they interact with the display Extends LCD up to 17 inches (43 cm); push your display out of the way when not in use The revolutionary design allows interaction with your TV by moving the screen to where you want it when watching movies, gaming, exercising and more Provides smooth, continuous vertical and horizontal movement of the TV/display in all directions Patented CF motion technology provides premium ease-of-use adjustment Cable management clips on the underside of the arm route and hides wires Secure installation - locking connection between arm and base |
| Product description: | Ergotron Interactive Arm LD mounting kit - Patented Constant Force Technology - for LCD display - black tr |
| Product type: | Mounting kit (Patented Constant Force Technology) |
| Mounting components: | Articulating arm, VESA adapter, wall mount bracket |
| Adjustable depth: | 11.2-54.3 cm |
| Tilt: | -5° to 70° |
| Pan: | 180° |
| Lift: | 50.8 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Weight: | 4 kg |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | Up to 42" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Max load weight: | 11.3 kg |
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Black trim, polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Accommodate the active TV positioning needs of today and tomorrow. Lift, swing or turn your display in any direction! It features 20 inches (51 cm) of vertical adjustment and 15 inches (38 cm) motion adjustment to either side.
Lift, swing or turn your TV/display! Position the screen to relieve eye, neck and back strain. Equipped with Constant Force technology, the arm provides fluid, light-touch adjustments for effortless TV/display movement.
Funkcijos
20 inches (51 cm) height range allows users to move between sitting and standing positions while they interact with the display
Extends LCD up to 17 inches (43 cm); push your display out of the way when not in use
The revolutionary design allows interaction with your TV by moving the screen to where you want it when watching movies, gaming, exercising and more
Provides smooth, continuous vertical and horizontal movement of the TV/display in all directions
Patented CF motion technology provides premium ease-of-use adjustment
Cable management clips on the underside of the arm route and hides wires
Secure installation - locking connection between arm and base