ERGOTRON Interactive Arm HD
Gamintojas: ERGOTRON
Prekės kodas (MPN): 45-296-026
Prekės kodas (MPN): 45-296-026
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 372,30 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Ergotron Interactive Arm HD mounting kit - Patented Constant Force Technology - for LCD display - black tr |
| Product type: | Mounting kit (Patented Constant Force Technology) |
| Mounting components: | Articulating arm, VESA adapter, wall mount bracket |
| Adjustable depth: | 14-62.2 cm |
| Tilt: | -15° to 10° |
| Pan: | 180° |
| Lift: | 50.8 cm |
| Rotation: | -5° to +5° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | 30"-55" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 100 mm, 200 x 400 mm, 200 x 600 mm |
| Max load weight: | 18.1 kg |
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Black trim, polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas Lift, swing or turn your display in any direction! It features 20-inch of vertical adjustment and 17.5-inch motion adjustment to either side. Now anyone can effortlessly move their TV into multiple positions with only a light touch. Your screen will seemingly float on air, being easily adjusted between standing and seated heights. No more awkward viewing angles and sore necks. Funkcijos Patented Constant Force technology enables light-touch adjustments Extends 24" from wall when in use and can be fully retracted to 5.5" when not in use The excellent design allows interaction with your TV by moving the screen to where you want it when watching movies, gaming, exercising and more Provides smooth, continuous vertical and horizontal movement of the TV/display in all directions Gravity pivot enables tilting capabilities without the need of knobs or levers Improves ergonomic viewing for TVs/displays mounted high on the wall Constructed from polished aluminum and black trim for maximum strength and bold aesthetics Tilt and pan for maximum viewing flexibility Level the screen at any position with +/- 5º of post-installation rotation Cable management clips on the underside of the arm route and hide wires Simple installation and effortless operation |
| Product description: | Ergotron Interactive Arm HD mounting kit - Patented Constant Force Technology - for LCD display - black tr |
| Product type: | Mounting kit (Patented Constant Force Technology) |
| Mounting components: | Articulating arm, VESA adapter, wall mount bracket |
| Adjustable depth: | 14-62.2 cm |
| Tilt: | -15° to 10° |
| Pan: | 180° |
| Lift: | 50.8 cm |
| Rotation: | -5° to +5° |
| Adjustments: | Pan, tilt, rotation, lift |
| Recommended use: | LCD display |
| Recommended display size: | 30"-55" |
| Vesa mounting interface: | 200 x 100 mm, 200 x 400 mm, 200 x 600 mm |
| Max load weight: | 18.1 kg |
| Material: | Aluminium |
| Colour: | Black trim, polished aluminium |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Aprašymas
Lift, swing or turn your display in any direction! It features 20-inch of vertical adjustment and 17.5-inch motion adjustment to either side.
Now anyone can effortlessly move their TV into multiple positions with only a light touch. Your screen will seemingly float on air, being easily adjusted between standing and seated heights. No more awkward viewing angles and sore necks.
Funkcijos
Patented Constant Force technology enables light-touch adjustments
Extends 24" from wall when in use and can be fully retracted to 5.5" when not in use
The excellent design allows interaction with your TV by moving the screen to where you want it when watching movies, gaming, exercising and more
Provides smooth, continuous vertical and horizontal movement of the TV/display in all directions
Gravity pivot enables tilting capabilities without the need of knobs or levers
Improves ergonomic viewing for TVs/displays mounted high on the wall
Constructed from polished aluminum and black trim for maximum strength and bold aesthetics
Tilt and pan for maximum viewing flexibility
Level the screen at any position with +/- 5º of post-installation rotation
Cable management clips on the underside of the arm route and hide wires
Simple installation and effortless operation